ביטוח בריאות וסיעוד

"שנהיה בריאים" הוא ביטוי שבו רובנו משתמשים באופן יומיומי, אך לא תמיד יורדים לעומקו. כולנו מסכימים ש-"הבריאות היא מעל הכול", אך לא תמיד שואלים את עצמנו מה אפשר לעשות על מנת להבטיח עדיפות עליונה זו.

יצירת קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

חוק הבריאות שאושר בכנסת בשנת 1995 עבר במתכונת חסרה כך שאי השלמתו על ידי רבדים נוספים, מתיר את האזרח לא פעם לנדיבות ליבם של תורמים או למענה חלקי מהשלטונות וגם אז, רק כאשר הבעיה הרפואית מגיעה לקצה חומרתה.

אדם אשר בריאותו ובריאות משפחתו יקרים לו, טוב יעשה אם ישלים חסרים אלו ומוקדם ככל האפשר,בהיותו עוד צעיר ובריא, באמצעות רכישת ביטוח בריאות פרטי לו וליקיריו.

 

הרובד הראשון והחשוב ביותר הינו "ביטוח תרופות והשתלות מיוחדות בחו"ל". אף שרובד זה מצוי בבסיס החוק ובביטוחים המשלימים של קופות חולים, כמעט ולא ניתן להיעזר בסיועם בשל שני סעיפים המגבילים בצורה משמעותית את היקף הכיסוי הביטוחי:

  • הסיוע יינתן רק כאשר האדם יימצא בסכנת חיים.

  • הסיוע להשתלה בחו"ל יינתן רק אם ביצועה בארץ אינו אפשרי.

 

מאידך, הביטוח הרפואי הפרטי מכסה השתלה עוד לפני שהמחלה מגיעה לשלביה הקריטיים והיא יכולה להתבצע בכל מקום שבו ימצא איבר מתאים.

 

בצמוד לביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים, חשוב לרכוש גם "ביטוח תרופות" אשר מכסה תשלום עבור אותן תרופות שאינן כלולות ב"סל הבריאות".

ביטוח תרופות מסייע מידיי יום לאלפי אזרחים בישראל, אשר לקו במחלה או בבעיה רפואית אשר התרופה בגינה אינה כלולה בסל שירותי הבריאות. ביטוח זה, שעלותו נמוכה יחסית, חוסך מאותם חולים את הצורך לשאת בנטל ההוצאה הכספית הכבדה הכרוכה בקניית התרופה באופן פרטי, מה גם שלעיתים מדובר בהוצאות גבוהות ביותר, בהן אין החולים מסוגלים כלל לעמוד.

 

רובד נוסף בו קיים יתרון ניכר לביטוח הפרטי הינו "ביטוח ניתוחים".

ביטוח ניתוחים פרטי מבטיח את כיסוי עלויות הניתוח וההוצאות הנלוות אליו, כאשר היתרון העיקרי בא לידי ביטוי באפשרות שלכם לקבוע את צוות הרופאים, את המועד המתאים ואת המרכז הרפואי שבו יבוצע הניתוח.

 

את תוכנית ביטוח הבריאות הפרטית שלכם כדאי להשלים באמצעות רכישת "ביטוח סיעודי".

ביטוח סיעודי מבטיח לכם שאם חלילה תקלעו למצב בו תזדקקו לסיוע סיעודי, יהיה לכם כיסוי ביטוחי שיבטיח את המימון לכך.

 

הדבר החשוב ביותר בבואכם לבנות את תוכנית ביטוח הבריאות המשתלמת והמקיפה ביותר לכם ולמשפחתכם, הוא בחירת סוכנות ביטוח מקצועית, בעלת מוניטין וניסיון המתמחה בביטוחי בריאות וסיעוד. תוכנית ביטוח בריאות טובה היא כזו אשר מאזנת בין הצרכים הביטוחיים ורצונותיו של המבוטח, לבין יכולותיו הכלכליות, ו"נתפרת" באופן מדויק לפי מידותיו.

 

במחלקת ביטוחי הבריאות והסיעוד שלנו תמצאו את אותם אנשי מקצוע, אשר יסבירו, ימליצו ויבצעו את כל הפעולות הדרושות על מנת שתזכה בתוכנית הביטוח המתאימה ביותר עבורך.

 

והכי חשוב- שנהיה בריאים.