דיוויד שילד (DAVID SHIELD)

הביטוח הרפואי הטוב בעולם לישראלים בחו"ל

ביטוח ישראלים בחו"ל

בשביל השקט הנפשי והבריאות שלך ושל בני משפחתך, חברו יחדיו DavidShield וחברת הפניקס ביטוח ופיתחו את ביטוח הבריאות המקיף, הידידותי והמתקדם ביותר בעולם, עבור ישראלים השוהים בחו"ל.

מה זה דיוויד-שילד?

יצירת קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

David shield מציגה את פוליסות הבריאות הטובות והמקיפות ביותר לישראלים השוהים בחו"ל. התכנית הייחודית, מעניקה כיסוי רפואי מושלם לך ולבני משפחתך, החל משירותי טיפת חלב ועד כיסוי מלא לניתוחים והשתלות, כדי שברגע האמת, תוכל לקבל את השירות והטיפול הרפואי הטוב ביותר, בעלויות נמוכות מהמקבילות המקומיות.

 

מתוך הכרות עמוקה עם מערכות הבריאות העולמיות והתאמה לצרכים המיוחדים של כל מדינה, ביטוח הבריאות של DAVID SHILED כולל שתי תוכניות:

  • לישראלים השוהים בארה"ב ובקנדה: DavidShiled PRO

  • לישראלים השוהים בשאר מדינות העולם:  DavidShiled GLOBAL

 

הפוליסה הייחודית של DavidShield מקנה לך יתרונות משמעותיים בכל מקום בעולם:

 

תקרת כיסוי- פוליסת DavidShield הינה אישית, עם תקרת כיסוי הנקבעת מראש על ידי המבוטח.

 

עלות משתלמת- פרמיית הביטוח, נמוכה משמעותית מכל פוליסת ביטוח מקבילה. היא מבטיחה הגנה מלאה לעובד וחוסכת לך הרבה כסף.

 

בחירה חופשית- התכנית היחידה המאפשרת בחירה של הרופא המטפל ומקום האשפוז מבין מאות אלפי הרופאים, בתי החולים, בתי המרקחת וספקי השירות הרפואי, בכל רחבי העולם, הכלולים בהסכם.

 

רצף זכויות- אתה נהנה מכיסוי רפואי מלא בעת ביקורי מולדת בישראל באמצעות שירותי בריאות כללית, ובכל מקום בעולם, גם מחוץ לגבולות המדינה בה אתה שוהה.

חזרה לישראל - גם בעת החזרה לארץ, אתה נהנה מרצף ביטוחי באמצעות שירותי בריאות כללית, ללא צורך בהמתנה כמקובל.

 

חדר רופאים- הטבה ייחודית, המאפשרת גישה ישירה למידע רפואי נרחב, ליווי וייעוץ של רופא בכיר 24 שעות ביממה.

 

התכנית כוללת את הכיסויים הבאים: ניתוחים, השתלות, אשפוזים, ייעוץ מומחים, טיפולי התפתחות הילד, טיפולים פסיכיאטריים, שיקום, חיסונים, מימון כרטיסי טיסה לניתוח לבני משפחה מקרבה ראשונה, טיפולי שיניים בישראל וטיפולי חירום לשיניים בחו"ל ואפילו כיסוי לספורט חורף, כולל פינוי אווירי.

 

והיתרון החשוב ביותר- התכנית מבטיחה כי כל הזכויות הרפואיות של העובד בישראל יישמרו ובכל עת, יהיה זכאי לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

 

DavidShield PPO

היות ומערכת הבריאות בארה"ב היא פרטית לחלוטין וכל אדם מטופל רק לפי סוג הביטוח שברשותו, התוכנית מתאימה לדרישות המערכת וזהה בסטנדרטים לביטוחי הבריאות הטובים ביותר בארה"ב.

 

השירות ניתן באמצעות "יונייטד שירותי בריאות"- רשת שירותי הבריאות המובילה בארה"ב, המבטחת ודואגת לבריאותם של מעל 18 מיליון אמריקאים.

 

כרטיס אישי חכם מאפשר לך לקבל שירות רפואי בארה"ב ובישראל. כמו כן, התוכנית משתתפת בכיסוי הוצאות גם עבור בדיקות תקופתיות אחת לשנה, חדר כושר ומממנת באופן מלא קורס הרזיה וקורס גמילה מעישון.