ביטוח אשראי

ביטוח אשראי

הגנה בטוחה בסביבה משתנה

ביטוח אשראי הינו כלי ביטוחי המקנה לחברתך הגנה על עסקאות האשראי של החברה בארץ ובעולם. בכך, הוא מאפשר להרחיב פעילות עם לקוחות קיימים, לפתח מכירות עם לקוחות חדשים ולחדור לשווקים חדשים תוך שמירה על רמת סיכון עסקי נמוכה.

בעולם העסקי המודרני, יציבות החברות מושפעת מגורמים שונים כגון: המצב הכלכלי בארץ ו/או בעולם, האווירה הפוליטית, התארכות תקופת האשראי, מקורות האשראי, ניהול ותחרות.

 

מה זה ביטוח אשראי?

ביטוח אשראי הינו אמצעי יעיל, המסייע לחברתך להשיג צמיחה מתמשכת ובטוחה, תוך שמירה על רמת סיכון עסקי נמוכה. ניהול סיכוני אשראי כולל ומקיף, מאפשר לך, בנוסף לפיצוי כספי בגין חובות שלא שולמו, גם מזעור הפסדים והגברת חוסנך הכלכלי. בעזרת פוליסת ביטוח האשראי, אנו יכולים לספק למבוטחינו, מכל ענפי המשק, הגנה מפני פשיטות רגל של לקוחותיהם בארץ ובחו"ל והפסדים בגין אי תשלום או פיגורים בתשלומים מצד לקוחותיהם, או אי קבלת כספים מלקוחותיהם מחו"ל עקב אירוע מדיני שמונע להוציא כסף מהמדינה .

 

בכך, תתפנה חברתך להתמקד בצמיחה מתמשכת ובטוחה, תוך שמירה על רמת סיכון מינימאלית והגנה ברשת ביטחון עולמית על עסקאות האשראי.

 

למי מיועד ביטוח האשראי?

לחברות בעלות מחזור מכירות  מעל 8 מ'₪  המעוניינות להגן על עסקאות האשראי שלהן בארץ ו/או בחו"ל מפני אי תשלום חובות מצד לקוחותיהן.

חברות המעוניינות לחזק את הבטוחות שלהם מול המערכת הבנקאית , להגן על  תזרים המזומנים שלהם ומאזן החברה ,להיכנס לשווקים חדשים וכמובן, חברות המעוניינות להגדיל את המכירות שלהן ולמזער סיכונים בחברה.

 

משרדנו הוא מהמובילים בישראל בתחום ביטוחי האשראי.
אנו מחוייבים להתאים עבורך ביטוח אשראי ייחודי לצרכיך, שיאפשר לך להתרכז בניהול אסטרטגיית הצמיחה של העסק, במקום בניהול סיכון האשראי. 

 

במסגרת התוכנית המוצעת, תזכה ליהנות גם מהיתרונות הבאים:

  • פיצוי במקרה של פיגור בתשלומים.

  • הגנה מפני פשיטת רגל, כינוס נכסים או צו פירוק.

  • טיפול וייעוץ מקצועי ומנוסה, בחובות בעיתיים.

  • ניהול הסיכונים הכרוכים באשראי ספקים ע"י גורם מקצועי ואובייקטיבי.

  • אפשרות לקבלת מימון על בסיס הפוליסה.

  • טיפול משפטי וגביה בארץ ובחו"ל.

  • ביטוח עסקאות ייצוא בלמעלה מ 110 מדינות.

 

הביטוח נבדק על ידי משרדינו בכל חברות ביטוח האשראי המובילות בארץ ובעולם.

 

כתבות נוספות בנושא:

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם אי ודאות בימי הקורונה עוברת דרך ביטוח אשראי ללקוחות

איך להגן על עסקאות מול הלקוחות שלך

חברת "כלל ביטוח אשראי" ומשרד האוצר משתפים פעולה

 

פוסטים אחרונים:

הודעתך נשלחה בהצלחה

יצירת קשר