יצירת קשר

ביטוח עסק י.פרי ביטוח

העסק שלך בטוח איתנו

על היתרונות שלקוחותינו נהנים מהם

עסקו של אדם הוא תכלית מקור פרנסתו ופרנסת משפחתו, לפיכך חובה עליו לשמר אותו ככל הניתן מפני אירועים העשויים לסכן את קיומו או לגרום לו הפסדים  משמעותיים. אחד הסיכונים היותר שכיחים בפניהם ניצב כל עסק, הינו התרחשותו של אירוע ביטוחי משמעותי הגורם לבעליו הפסדים כספיים גדולים, עד כדי איום על המשך קיומו.

למדו עוד על שלושת התחומים העיקריים בביטוח העסק:

יצירת קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

שלושת הסיכונים הביטוחיים העיקריים שעומדים לפיתחם של ארגונים ועסקים הינם:

  1. סיכונים ישירים לרכוש העסק, הכולל בין היתר את המבנה והתכולה, על כל מרכיביהם.

  2. סיכונים עקיפים הנובעים מנזק לרכוש העסק.

  3. סיכונים שמקורן באירועים ביטוחיים, אשר בעקבותיהם נגרמים נזקים לצדדים שלישיים.

 

באמצעי התקשורת השונים, אנו נתקלים לעיתים קרובות, בכתבות המתארות אירועי פריצה, שריפה ו/או התפוצצות, נזקי הצפה, נזקי טרור ואירועים אחרים המותירים אותנו פעורי פה. צריך לזכור שמדובר במקרים בודדים מתוך אלה המתרחשים מדי יום, בהרבה מאוד עסקים, בכל רחבי הארץ ולכן אסור לאף אחד מאיתנו לסמוך על המזל או להאמין לאמרה הנפוצה "לי זה לא יקרה".

 

במסגרת תפקידי הקודם כשמאי ביטוח טיפלתי באלפי נזקים מכל הסוגים, לעסקים מגוונים, לפיכך אני יכול להעיד כמקור ראשון, כי כל מי שדאג לבטח את עסקו בצורה נאותה והקפיד לקיים את דרישות מבטחיו, קיבל פיצוי הוגן ומהיר, שאפשר לו לשקם את העסק ולהמשיך להתפרנס ממנו בכבוד.

 

לא פעם נתקלתי במקרים בהם מפעל חייו של אדם ירד בבת אחת לטמיון, אם בעקבות שריפה שכילתה את כל רכושו או בעקבות התפוצצות, שיטפון וכיו"ב. התברר כי גם במרבית מקרים אלה ולמרות הקושי הנפשי הכרוך בכך, הצליחו אותם אנשים לשקם את עסקיהם ולחזור לפעילות במלוא המרץ, עד שהגיעו מחדש למחזור הכספי שקדם לאירוע ואף למעלה מכך.

 

אין ספק שמדובר בעיקר באותם אנשים שהקפידו לבטח את עסקיהם כראוי ובעקבות התרחשות האירוע קיבלו מחברת הביטוח את הפיצוי הכספי שאפשר להם לחזור לפעילות, מהר ככל האפשר.

 

ביטוח עסקים הינו נושא רחב ומורכב המחייב התמקצעות מתמדת, משולבת בניסיון רב, בכל תחום בנפרד. לכל מפעל, בית מלאכה ואפילו חנות או משרד, קיימים מאפיינים ספציפיים אותם יש לקחת בחשבון בעת עריכת הביטוח.

 

לא מדובר עוד בביטוחי רכב או דירה, המהווים מעין "מוצרי מדף" (כפופים לפוליסות תיקניות ולחוק חוזה הביטוח), אלא בביטוחים מורכבים הנבנים באופן מיוחד עבור כל עסק בנפרד, בהתייחס למהות העיסוק, מגוון הפעילויות, מיקומו, רמת חשיפתו לסיכונים הביטוחיים השונים, קשריו עם הלקוחות והספקים ופרמטרים רבים אחרים.

 

משרדנו מתמחה במיוחד בעריכת וניהול תיקי ביטוח למגזר העסקי.
אנו מבטחים מפעלים ויצרנים בכל תחומי התעשייה, המסחר והשרותים כגון: מפעלי פלסטיק, מזון, כימיקלים, מתכת, יבואנים, חברות בורסאיות, עיריות וחברות עירוניות, תאגידי מים, חברות בתחומי הרפואה, הנדל"ן, האלקטרוניקה וההייטק, חברות ניהול ואחזקה, נותני שירותים למיניהם, מעבדות מחקר, מרכזי קניות, רשתות שיווק, חנויות ועוד.    

 

בין היתר, אנו בוחנים ולומדים כל עסק לפרטי פרטים, עומדים על מגוון הסיכונים בפניהם הוא ניצב, מנתחים בשיתוף עם נציגיו את הצרכים והדרישות ולבסוף תופרים חליפה ביטוחית מתאימה, הנגזרת משילוב הצרכים אל מול התקציב הביטוחי המאושר.

 

על מנת להבין את הצורך האמיתי בקבלת יעוץ מקצועי בביטוח העסק, אני מפנה אתכם לעיין ברשימה המדגמית המופיעה תחת הכותרת "בין לקוחותינו", להתקשר אליהם לקבלת המלצות ובנוסף להתרשם מתוכנית "היתרון המשולש לביטוח העסק", שם תמצאו הסבר מתומצת לגבי הנושאים המייחדים את משרדנו בתחום מורכב זה.

 

בברכה,

רפי יוספזון

מנכ"ל משותף