מי אנחנו

על החברה והצוות הניהולי

י.פרי סוכנות לביטוח מתמחה בבניית תוכניות ביטוח מותאמות לארגונים ועסקים בתחומי השירותים, ההיי טק, המסחר, התעשייה והבנייה, החל מניהול הסדרים פנסיוניים דרך ביטוחים עסקיים מורכבים ועד לביטוחי פרט. כמו כן מציעה הסוכנות פתרונות בתחומי קופות הגמל, קרנות ההשתלמות, מתן הלוואות ומשכנתאות, ניהול תיקי השקעות ועוד.

תחום ההתמחות המרכזי שלנו היינו ביטוח עסקים. אנו היחידים שפועלים על פי תוכנית "היתרון המשולש" בביטוח העסק.

 

סוכנות הביטוח י.פרי שמה לה למטרה להוות את חוד החנית בכל הקשור במתן שירות מקצועי ומתקדם. מטרתנו היא להציב את הלקוח במרכז תשומת הלב המקצועית והאישית ולהקנות לו את הפתרון המהיר והיעיל ביותר לכל בעיה. 

 

כסוכנות ביטוח ותיקה וגדולה ייצרנו מערכות יחסים מצויינות עם חברות הביטוח ובכך אנו זוכים ליתרון משמעותי בנושאים מהותיים המקנים יתרונות ללקוחותנו:

 

  • טיפול יעיל ומהיר בתביעות בלווי צמוד של כל מהלכי הגשתן ובדיקתן ובהקשר נדגיש שוב כי אחד ממנהלי הסוכנות עסק משך שנים רבות כשמאי ביטוח ורכש ניסיון רב בפתרון בעיות סבוכות בכל מגוון התביעות.

  • רמת מחירים נמוכה ומסגרת תשלומים נוחה וגמישה. מעמדנו והיקף תיק הביטוח שלנו בחברות הביטוח מאפשר לנו להתמודד בהצלחה על כל הצעת ביטוח מתחרה.

  • התמחותנו בביטוח עסקים מורכבים, אפשרה לנו לצבור ידי ייחודי בהתאמת מבנה פוליסת הביטוח לעסק. כך אנו יודעים לכסות את הסיכונים המיוחדים באופן פרטני, מבלי להגדיל את היקף עלויות הביטוח. 

י.פרי סוכנות לביטוח נוסדה לפני יותר
מ-40 שנים ובמרוצת השנים התפתחה לאחת  מסוכנויות  הביטוח המוכרות בישראל. 

 

הסוכנות מנוהלת על ידי צוות מקצועי ומיומן, בעלי נסיון רב בתחומי ניהול, שיווק, ארגון והקמת מחלקות עצמאיות בענפי הביטוח השונים ובתחומי הפנסיה והפיננסים. 

הסוכנות מספקת מענה ברמה גבוהה לכל צורך מקצועי, תוך בחינת הפתרון והעלות המתאימים ביותר ללקוח. 

הודעתך נשלחה בהצלחה

יצירת קשר

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.