ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד להעניק ביטחון כלכלי לבני המשפחה, במקרה של פטירת המבוטח.

כל אדם אשר אחראי לאחרים העלולים להינזק כלכלית במותו: אישה, בעל, ילדים, הורים וכו'- עליו לרכוש ביטוח חיים המבטיח לשאריו עתיד כלכלי בטוח.

     ביטוח חיים פרטי

     ביטוח חיים לעצמאים

     ביטוח קולקטיבי

 

ביטוח חיים פרטי

ביטוח אשר המבוטח רוכש לעצמו, ולכן מתאים הן לעצמאיים והן לשכירים אשר יכולים לרכוש אותו באופן בלתי תלוי וללא קשר למעסיקיהם.

סכום הביטוח בביטוח פרט נקבע על ידי המבוטח, על פי צרכי הביטחון שנחוצים למשפחתו.

ביטוח חיים ניתן לרכוש גם במסגרת תוכנית ביטוח מנהלים לשכירים וגם כמוצר נפרד.

 

מחיר ביטוח חיים מושפע מחמישה גורמים עיקריים :

  •   סכום הביטוח

  •   גיל

  •   עיסוק

  •   מצב בריאותי

  •   עישון בהווה ובעבר

 

ביטוח חיים לעצמאים

ראוי לציין כי לביטוח זה ניתן להוסיף כיסויים נוספים כגון: נכות מתאונה, מוות מתאונה, גילוי מחלות קשות, אובדן כושר עבודה ועוד. חשוב לדעת כי בעת רכישתו של ביטוח חיים, יש למלא הצהרה מדויקת וכנה על המצב הבריאותי, לרבות הסטוריה רפואית. במקרה של תביעה נבדקים פרטי הצהרה זו ואי נכונותם עלולה להעמיד את הפיצוי למוטבים בספק.

 

מחלקת ביטוחי חיים ב- י. פרי תעניק לכם ייעוץ ופתרונות, תוך ניצול ההטבות להם הנכם זכאים בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאיים. אנו נגיש לכם הצעה על פי הנתונים שפירטתם ונציג בפניכם את מכלול האפשרויות ברכישת ביטוח החיים שלכם.

 

במהלך שנות עבודתו של עצמאי, הוא נמצא חשוף לסיכונים כלכליים רבים וכבדי משקל מאלו של שכיר, מכיוון שהאחריות הגדולה לכל התנאים הסוציאליים חלים עליו. אין לו מעסיק שמשתתף בתנאים הסוציאליים והוא אינו מגובה בהסדרים כלשהם אשר מבטיחים לו חוסן כלכלי.

 

לאדם שמנהל את עסקיו כעצמאי, חשוב שבעתיים לדאוג בשלב מוקדם ככל האפשר, לביטוח חיים אשר יבטיח לביתו ולבני משפחתו שקט כלכלי אם חלילה ילך לעולמו.

 

באפשרותו של עצמאי לדאוג לביטוח חיים הכולל את הכיסויים הבאים:

  • כיסוי למקרה מוות.  

  • פיצוי חודשי במקרה של אובדן כושר עבודה כתוצאה ממחלה או תאונה.

  • חסכון לגיל פרישה.

 

מחלקת ביטוחי חיים בפרי סוכנות לביטוח, מקנה לכם כלים לבחירת הפתרונות הביטוחיים המתאימים לכם ביותר, באמצעות ליווי אישי ומקצועי בבניית תוכנית ביטוח החיים.

צרו איתנו קשר וקבעו פגישה בה יובהרו כל השאלות בנושא פוליסות לעצמאיים, וניתן יהיה לבצע תכנון פיננסי המורכב ממכלול של מרכיבים המשפיעים על עלות הביטוח, כולל מקורות הפרנסה, הצרכים האישיים, התקנות וחוקי המס.

 

ביטוח קולקטיבי

ביטוח לקבוצת מבוטחים בעלי קו ייחוד משותף המקשר ביניהם.

יתרונם כקבוצה הוא ההצדקה להכנת הסכם ביטוחי וההנחה שבצידו (כדוגמת חברים בתאגיד, חברים באותה קופת גמל או מועסקים אצל אותו מעסיק). יתרון נוסף הוא התקשרות באופן מאורגן בתנאים מועדפים.

 

ביטוח קולקטיבי ניתן לבצע בביטוחי ריסק למיניהם, לרבות בין היתר, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוח דמי מחלה, ביטוח נכות מתאונה ועוד.

בעל הפוליסה הוא המעביד או התאגיד המזמין את הביטוח מחברת הביטוח עבור עובדיו.

 

ביטוח קולקטיבי הנו ביטוח כדוגמת הביטוחים המשלימים המוצעים על ידי קופות החולים או ביטוחי בריאות וסיעוד המוצעים לועדי עובדים.

תקופת הביטוח המוגדרת היא בדרך כלל בין 3-5 שנים בלבד, כאשר בסיומה, לא מחודש הביטוח באופן אוטומטי, אלא עובר בחינה אקטוארית, לאחריה קובעים האם לחדש את הביטוח ואם כן באילו תנאים, לאיזה תקופה ובאיזה מחיר.

 

במידה ובמהלך תקופה זו ישתנה לרעה מצב בריאותך והביטוח הקולקטיבי לא יחודש, תידרש לחיתום רפואי מחדש, שרק לאחריו יקבעו מגבלות הכיסוי ותשלומי הפרמיה שללא ספק יהיו גבוהים יחסית.

 

יתרונו של הביטוח הקולקטיבי הוא כמובן במחיר הנמוך יחסית ולעיתים גם בתנאי חיתום מועדפים על הביטוח האישי, מאידך בולטים חסרונותיו בעיקר על רקע האמור בפיסקה הקודמת.

 

צוות ביטוח חיים ב י. פרי סוכנות לביטוח עומד לשירותכם בכל שאלה הקשורה לביטוח קולקטיבי בתחום ביטוחי החיים, הבריאות, הבריאות והסיעוד.

יצירת קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה